Vyberte si ten pravý hosting

Hostingové programy se připůsobí vašim potřebám. Začněte s programem, který splňuje požadavky vašeho projektu a kdykoliv upgradujte. Všechny programy začínají zkušebním obdobím 14 dní.

Hosting Basic

Základní hostingový program pro statický web, který nevyžaduje PHP, databázi, ani CRON úlohy.

25,00 Kč

měsíčně bez DPH
( 30,25 Kč včetně DPH)


Neomezený diskový prostor

Bez PHP

Bez databáze

Bez CRON úloh

1 doménový alias

Access/Error log

 

 

Hosting Single

Hostingový program se sdíleným diskovým prostorem a neomezenými aliasy vhodný pro většinu projektů.

62,50 Kč

měsíčně bez DPH
( 75,62 Kč včetně DPH)


Neomezený diskový prostor

PHP

MariaDB/PostgreSQL

CRON úlohy

Neomezeně aliasů

Access/Error log

Memcached

2x více PHP procesů

Hosting Pro

Profesionální hostingový program pro velké a náročné projekty se všemi extra službami.

150,00 Kč

měsíčně bez DPH
( 181,50 Kč včetně DPH)


Neomezený diskový prostor

PHP

MariaDB/PostgreSQL

CRON úlohy

Neomezeně aliasů

Access/Error log

Memcached

2x více PHP procesů

Hostingové programy se připůsobí vašim potřebám. Začněte s programem, který splňuje požadavky vašeho projektu a kdykoliv upgradujte. V případě upgradu fakturujeme pouze rozdíl mezi cenou nového a stávajícího hostingového programu.


Porovnání variant

Prohlédněte si možnosti jednotlivých hostingových programů pro výběr toho správného pro váš projekt. Většina služeb je k dispozici ve všech programech.

Hosting Basic

Hosting Single

Hosting Pro

Prostor pro data

Neomezeně

Neomezeně

Neomezeně

 -  Flexibilní data

PHP

7.2, 7.3 a 7.4

7.2, 7.3 a 7.4

 -  PHP procesy

5

10

 -  2x více PHP procesů +60,00 Kč/měsíc bez DPH

Databáze

Neomezeně

Neomezeně

 -  Denní zálohování

 -  MariaDB

 -  PostgreSQL

CRON úlohy

Neomezeně

Neomezeně

Doménové aliasy

1 alias

Neomezeně

Neomezeně

Let's Encrypt SSL/TLS certifikáty

Nastavení Document Root

SSH přístup

NodeJS, NPM, Composer, GIT, ...

Emailové schránky

Neomezeně

Neomezeně

Neomezeně

 -  IMAP a zabezpečený IMAPS

 -  POP3 a zabezpečený POP3S

 -  SMTP a zabezpečený SMTPS

 -  Webmail

Access/Error log +20,00 Kč/měsíc bez DPH +20,00 Kč/měsíc bez DPH

Memcached

+30,00 Kč/měsíc bez DPH


Možnosti hostingu

Krátké vysvětlení některých možností hostingu k lepšímu porozumění, co očekávat.

Neomezený diskový prostor

Všechny hostingové programy nabízí neomezený diskový prostor za předpokladu, že je obsazený zejména emaily či daty, která jsou nezbytná pro provoz webu a jejichž jste vlastníkem. Nejsou povolené download servery, zálohování a podobné projekty.

Prostor pro data

Obsazené místo je pravidelně monitorováno. V případě pochybností o využití diskového prostoru v souladu s podmínkami nebo v případě ohrožení intrastruktury či stability poskytovaných služeb se s vámi spojíme.

Flexibilní data

Diskový prostor lze volně využít mezi web, emaily a databáze. Nemáme žádné omezení na maximální objem dat pro web, emaily, nebo databáze. To vše za předpokladu, že využití dat je v souladu s podmínkami provozu služby.

Document root

Některé PHP frameworky vyžadují nastavení document rootu aplikace do složky jako /public nebo /www. Nastavení document rootu si můžete kdykliv změnit v administraci služeb.

Verze PHP

V hostingových programech Hosting Single a Hosting Pro máte na výběr z několika verzí PHP. Verzi PHP lze nastavit v administraci služeb a to pro každou doménu třetího řádu samostatně. Můžete tak mít například PHP 7.2 na www.domena.cz a PHP 7.3 na nova.domena.cz.

PHP procesy

Hosting Single dokáže zpracovat až 5 paralelních požadavků zákazníků. K zlepšení odezvy webu při větší návštěvnosti doporučujeme objednat službu '2x více PHP procesů' nebo přejít na program Hosting Pro.

CRON úlohy

CRON úlohy používají standardní syntaxi CRONu a lze je spouštět v intervalu minimálně 1 minuta. CRON úlohy jsou určeně k periodickému zasílání requestů na konkrétní URL.

Access/Error logs

Access a Error logy lze nastavit pro každou doménu třetího řádu zvlášť a stejně tak je i zapínat a vypínat. Pokud máte logy aktivované, dostanete se k nim v reálném čase přes SSH konzoli. Tato služba je součástí programu Hosting Pro a lze ji přiobjednat i k ostatním hostingových programům.

Doménové aliasy

Doménové aliasy jsou skvělá věc, pokud potřebujete nasměrovat více domén na stejný hosting. Odpadá tak nutnost duplikovat obsah webu a zřizovat více hostingových programů. Hosting Single a Hosting Pro již obsahují neomezený počet doménových aliasů.

Memcached

Memcached je rychlá paměťová cache, která dokáže významně zlepšit výkon webu. Většina PHP frameworků a aplikací, jako WordPress, Symfony, atd. v sobě má zabudovanou podporu pro Memcached. Tato služba je součástí programu Hosting Pro a lze ji přikoupit i pro Hosting Single.

IMAP/IMAPS a POP3/POP3S

Emaily jsou dostupné jak přes IMAP a POP3, tak i přes jejich SSL/TLS varianty, které podporuje většina emailových klientů. Doporučujeme používat zabezpečený přístup přes IMAPS nebo POP3S.

SMTP/SMTPS

Emaily lze odesílat přes SMTP a SMTPS přímo z vašeho emailového klienta. Máme nastavený limit na maximální počet emailů odeslaných za hodinu a za den. Pokud plánujete odesílat hromadné emaily, dejte nám vědět a navýšíme vám limit.

SSH přístup

SSH přístup je dostupný ve všech hostingových programech pro všechny zákazníky. SSH lze použít k pohodlnému uploadu skriptů nebo dokonce k úpravám, buildování a nasazení aplikace přímo na serveru, nebo ze služeb jako je BitBucket, GitHub a další.

Moderní nástroje

Využijte naplno moderní nástroje jako nodejs, npm, yarn, composer, Symfony nebo GIT. Se všemi těmito nástroji a řadou dalších dostupných v SSH konzoli, vám půjde práce pěkně od ruky.

SSL/TLS certifikáty zdarma

Provozovat weby po HTTPS zabezpečené pomocí SSL/TLS certifikátu je dnes již nutnost. Naše integrace s certifikační autoritou Let's Encrypt se postará o vygenerování a automatické prodloužení SSL/TLS certifikátu pro všechny weby, které u nás hostujete. Můžete samozřejmě používat i certifikáty jiných certifikačních autorit.

MariaDB a PostgreSQL databáze

Navíc k oblíbené MariaDB databázi u nás můžete využívat i databázový server PostgreSQL. Kterou z databází si vyberete záleží pouze na vás. Databáze jsou dostupné pouze v hostingových programech Hosting Single a Hosting Pro.

800+ podporovaných koncovek

Nabízíme služby registrace a správy domén pro více než 800 doménových koncovek jako sub-registrátor. Pro všechny tyto domény také nabízíme hosting.

Zkušební období

Naše služby si můžete vyzkoušet zdarma během prvních 14 dní. Vystavíme vám nezávaznou zálohovou fakturu, ale platba předem není potřeba.


Administrace služeb

Používáme vlastní administrační rozhraní, abychom vám nabídli pohodlný přístup k zákazníckému účtu, nastavení hostingu a doménám.