Nápověda

Převod hostingu bez domény

Postup pro převod nebo vytvoření hostingu pod MIXhosting s ponecháním domény u současného registrátora.
Vytvoření objednávky

Krok 1 - Vytvoření objednávky

Vytvoření objednávky hostingu bez převod domény začíná na stránce Objednávka, kde stačí zvolit druhou možnost - Hosting pro jednu doménu a kliknout na tlačítko Pokračovat.

Výběr domény

Krok 2 - Výběr domény

Ve druhém kroku je potřeba napsat do políčka název domény, pro kterou se má hosting vytvořit. Doména musí být zadána s prefixem www a podporované jsou pouze doménové koncovky, které jsou uvedené na stránce Domény. Aktuálně podporujeme více než 300 doménových koncovek a to včetně těch exotických.

Ověření správného formátu a dostupnosti se provede kliknutím na tlačítko Ověřit dostupnost. Pokud bude formát správný, dojde k přesměrování na další krok.

Převod hostingu bez domény

Krok 3 - Ponechání domény u registrátora

Má-li registrovaná doména zůstat u současného registrátora, je potřeba zvolit volbu Ponechat u současného registrátora. Doména se převádět nebude a nezmění se ani DNS zóna.

Nastavení DNS záznamů tak, aby po vytvoření hostingu směřovaly na MIXhosting, bude potřeba provést u současného registrátora. Cílové IP adresy naleznete v emailu s potvrzením objednávky.

Dokončení objednávky

Krok 4 - Dokončení objednávky

V posledním kroku vytvoření objednávky je nezbytné vybrat volbu Nový hosting. Následuje nastavení parametrů hostingu, kde se vybírá potřebný diskový prostor a volitelné služby.

Dále se vyplní uživatelské jméno, heslo a registrační údaje nového zakaznického účtu. V případě existujícícho zákazníka stačí pouze vyplnit uživatelské jméno a heslo. Objednávka se odešle kliknutím na tlačítko Objednat.

Na kontaktní email uvedený při registraci přijde email s potvrzením objednávky a fakturou za hosting na zvolené období. Hosting je zřízen v okamžiku odeslání objednávky, bez ohledu na vystavenou fakturu. Během prvních dvou týdnů je možné hosting zdarma vyzkoušet, aniž by bylo potřeba zálohovou fakturu uhradit.

MIXhosting © 2008-2019

Sledujte nás na