Nápověda

Účtování služeb

Informace o účtování služeb MIXhosting, navyšování parametrů hostingu a rozšiřování počtu slotů u multihostingu.

Rozšiřování parametrů hostingu

Parametry hostingu (dostupný diskový prostor, doplňkové služby, ...) lze v průběhu roku kdykoliv navyšovat. V administraci stačí u požadovaného hostingu změnit rozsah využívaných služeb.

Pokud je nové požadovaný rozsah služeb větší než dosud, vystaví se automaticky zálohová faktura na částku, kterou tvoří rozdíl mezi aktuálně předplaceným a nově požadovaným rozsahem služeb. Nikdy tedy neplatíte za nic dvakrát.

Pro vysvětlení uvažujme hosting objednaný v lednu, který využívá 5 GB diskového prostoru. Pokud se v červenci rozhodnete, že potřebujete navýšit diskový prostor na 10 GB, přijde vám faktura na rozdíl mezi cenou 5 a 10 GB diskového prostoru za období červenec až prosinec.

Přidávání hostingů pod multihosting

Přidávání hostingů pod multihosting funguje na podobném principu jako rozšiřování parametrů hostingu. Kdykoliv během roku lze rozšířit kapacitu (počet slotů) multihostingu a doplatit pouze rozdíl mezi původním a nově požadovaným počtem slotů.

Pro vysvětlení uvažujme multihosting objednaný v lednu, který obsahuje 5 hostingových slotů. Pokud se v červenci rozhodnete, že potřebujete hostovat více než 5 domén a navýšit tak počet slotů například na 10, přijde vám faktura na rozdíl mezi cenou 5 a 10 slotů za období červenec až prosinec.

Opět tedy platí, že u MIXhosting můžete parametry libovolně navyšovat v průběhu předplaceného období a přitom za nic neplatíte dvakrát.

MIXhosting © 2008-2019

Sledujte nás na